Váš košík

Item removed. Vrátit zpět
  • Žádné produkty
 

Co je vlastně vitapixla?

Vitapixla doplněk stravy pro Vaše zdraví a vitalitu. Vitapixla je unikátní a ve světě nemá tento koncept obdobu. Každý kus je originál, který si zákazník vytváří sám podle své potřeby. VITAPIXLA JE BOHATÁ NA MIKRONUTRIENTY, VLÁKNINU, AMINOKYSELINY A VITAMÍNY. NAHRADÍ JEDNO JÍDLO DENNĚ A NAVÍC POMUŽE PRI ŘEŠENÍ ZDRAVOTNÍCH NEDUHŮ KAŽDÉHO ČLOVĚKA. BEZ PLNIDEL A KONZERVANTŮ. A navíc…. skvěle chutná! Vitapixla se stane partnerem pro Vaši zdravou snídani. Vhodné i pro vegetariány a celiaky.

přírodní zdroje

Základ tvoří pořádná kaše

Rýžová, pohanková ci kukuřičná. Kaše jsou bezlepkové
a vhodné i pro celiaky, vyráběné z tech nejlepších surovin. Kaše je obrovským zdrojem vlákniny. Velký přísun vlákniny = zdravá střeva = zdravé tělo.

šipka

Žádné prášky, ale čistě
přírodní produkty

Směs bylin a rostlinných extraktu určených pro Vaše zdraví či
zdravotní neduh. Záleží pouze na Vašem problému, který chcete řešit. Již žádné polykání tablet! Každá porce obsahuje ekvivalent 7-9 tobolek!

přírodní zdroje

Pouze přírodní
suroviny

bez lepku

Bez lepku

bez barviv

Bez barviv
a konzervantů

šipka
přírodní zdroje

Ovoce a oříšky pro lepší chuť

Používáme kvalitní lyofilizované ovoce. Lyofilizování je speciální proces mražení a sušení v nízkém tlaku tak, aby si ovoce zachovalo své původní vlastnosti jako jsou třeba barva, aroma a především co nejvyšší podíl vitamínů!  Vybíráme pro Vás ty nejlepší oříšky, kokos, hrozinky či třtinový cukr, pro ještě lepší chuť. Záleží na chuti a výběru každého z Vás.
Jen vy se rozhodujete jak bude Vaše Vitapixla chutnat.

šipka

Spolehlivá náhrada jednoho
jídla denně

Vitapixlou nahradíte jídlo za den. Posílíte tím své zdraví, protože obsahuje spoustu vlákniny, enzymů, vitamínů a stopových prvků. Jako bonus obsahuje Vitapixla extrakty rostlin, které přesně zacílí na daný zdravotní problém, který potřebujete řešit. Neobsahuje konzervanty ani barviva. Je jen na Vás si vybrat tu správnou kombinaci! Již žádné polykání velkých tobolek!

přírodní zdroje

Jak se kaše připravuje?

1. 2 odměrky smesi dejte do misky

2. zalijte teplou vodou nebo mlékem. teplota nesmí přesáhnout 50°c pro zachování všech živin.

3. dobře zamíchejte.

4. nechejte 2-3 minuty odpočinout /ovoce absorbuje vodu/ a mužete začít zdravě každý den!

Další informace

Skladování: Skladujte v suchu a temnu.

OBSAHUJE 20 PORCÍ. Jedna porce obsahuje cca 50 gramů směsi.

Váha obsahu: 1000 g. Balení obsahuje 1ks plastové odměrky 25g.

Upozornění: Vitapixla se nesmí užívat při přecitlivělosti na obsaženou složku. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud si nejste jisti, zda můžete užívat samostatně nebo v kombinaci s vaším lékem, poraďte se se svým lékařem či lékárníkem. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Spotřebujte do data uvedeného na etiketě.

Vyžkoušejte sami

Namíchat vlastní pixlu Předmíchané pixly